Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Skautský tábor

Informácie o spracovaní osobných údajov

Skautský tábor

"Zanechať tento svet lepší, než aký sme ho našli" je cieľ skautov na celom svete. V duchu s touto myšlienkou vychovávame mladých ľudí a pomáhame ich všestrannému rozvoju.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Zrealizujeme tábor a zakúpime chýbajúce táborové vybavenie.

Skautský tábor

"Zanechať tento svet lepší, než aký sme ho našli" je cieľ skautov na celom svete. V duchu s touto myšlienkou vychovávame mladých ľudí a pomáhame ich všestrannému rozvoju. Vyvrcholením skautského roka je nepochybne letný stanový tábor. Dva týždne na lúke, plné hier a dobrodružstva. Získané prostriedky použijeme na jeho realizáciu a zakúpenie chýbajúceho táborového vybavenia (stany, kuchynské náradie, stoly, lavičky...).

Mohlo by sa
vám páčiť

Posuň TO

OZ Posuň TO organizuje charitatívne zbierky oblečenia, obuvi a hračiek po celom SR. Vyzbierané veci ďalej posúvame ľuďom v núdzi a nepotrebné alebo staré oblečenie recyklujeme.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Záhrada, zvieratá a arteterapia .

Klienti zariadenia Luneta n.o. ,ktorí sa s láskou starajú o svoju záhradu a o zvieratá.Pestujú rôznu zeleninu a ovocie,starajú sa o kvety a chovajú kozy,zajace .

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt