Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Komunitná terasa a záhrada

Informácie o spracovaní osobných údajov

Komunitná terasa a záhrada

Upraviť komunitnú terasu a záhradu je náš sen - bude tak slúžiť ľuďom, ktorí sa zapájajú do našich aktivít.

111 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Úprava terasy a záhrady

Komunitná terasa a záhrada

Naša komunitná kaviarnička ponúka množstvo možností vyžitia v našom meste a blízkom okolí. Malé mesto Sečovce na východe Slovenska je našim domovom. Snažíme sa tu vytvárať kvalitný program pre všetky vekové kategórie a vytvárať bezpečný priestor pre všetkých, ktorí k nám prichádzajú. V rámci nezisky pomáhame aj rodinám v núdzi - rodinám, kde sú polosiroty. Aj oni tento priestor aktívne využívajú a môžeme tak vytvárať komunitu, ktorá si navzájom pomáha. Organizujeme rôzne workshopy, prednášky, besedy, swapy rastlín, hračiek i kníh, predajné trhy handmade lokálnych výrobcov, dni plné spoločenských hier, koncerty, divadielka a mnoho ďalších krásnych aktivít. Blíži sa teplejšie obdobie a naším snom je plnohodnotne využívať priestory terasy a záhrady, ktoré komunite slúžia. Potrebujeme v letných mesiacoch snímateľné prekrytie terasy i lepšiu podlahu, osvetlenie a pre deti hojdačku či upraviť chodníky, zeleň i kvitnúce rastliny. Keďže v teplých mesiacoch využívame terasu naplno, chceme, aby tento priestor prinášal ľuďom skutočný bezpečný zážitok. Ľudia z komunity radi priložia ruku k dielu, len na materiál žiaľ financie nemáme, preto budeme vďačný za akúkoľvek pomoc v tomto smere.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt