Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Komunitná záhrada - L-E-S-O-V-O o.z.

Informácie o spracovaní osobných údajov

Komunitná záhrada - L-E-S-O-V-O o.z.

Od roku 2020 postupne budujeme komunitnú záhradu pre verejnosť, a našu domškôlkársku a domškolácku skupinu. Deti a naše okolie učíme základom permakultúrnych princípov.

43 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

vystavba kupolového foliovníku

Výstavba kupolového foliovníku

Pomocou permakultúrnych princípov by sme chceli predĺžiť pestovateľskú sezónu na našej záhrade, kde prebieha vyučovanie domškoláckej a škôlkárskej skupiny. Súčasne sme ukážkovou prírodnou záhradou a pravidelne organizujeme prehliadky našej záhrady, kde sa snažíme ukázať verejnosti, aké je podstatné stravovanie sa na základe lokálnosti a sezónnosti a nie je potrebné aby naša poživeň cestovala k nám cez polovicu sveta, že nemusí byť zabalená v plastových obaloch. Ale vieme si základné potraviny vypestovať sami a vďaka kupolovému foliovníku dokážeme predĺžiť našu pestovateľskú sezónu. Počas zimných mesiacov tento priestor a s našim plánom so solárnym výhrevom, ani počas zimných mesiacov nebude tento priestor zívať prázdnotou.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt