Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Vytvorme čistú Zem

Informácie o spracovaní osobných údajov

Vytvorme čistú Zem

Sme nezisková organizácia, ktorá sa venuje osvete na podporu separácie odpadu, kompostovania ale aj predchádzaniu vzniku odpadu v základných a materských školách.

15 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

133 hodín osvety v školách a škôlkach

Vytvorme čistú Zem

Projektom „Vytvorme spoločne čistejšie, krajšie a zdravšie prostredie v ktorom žijeme“ by sme chceli osloviť čo najviac detí. Zábavnou a praktickou edukáciou približujeme deťom dôležitosť nielen separácie ale aj predchádzanie vzniku odpadu. Každý z nás tvorí odpad a každý z nás je za to zodpovedný. Žijeme v konzumnej spoločnosti a produkcia odpadu sa rok čo rok zvyšuje. Čím skôr sa dieťa oboznámi, že sa dá na odpad pozerať aj inak, ako ho len hodiť do koša, tým skôr môže tvoriť jednoduchými krokmi menej odpadu. Všetky deti chcú žiť v čistom, krajšom a zdravom prostredí. Spoločne to dokážeme. Chceme priniesť 133 hodín osvety, kde deti dostanú komplexný pohľad na separáciu odpadu a predchádzanie vzniku odpadu. Dostanú odpovede na otázky ohľadom odpadu, ktorým nerozumejú. Spoločne nájdeme jednoduché kroky, ktoré môžu deti zaviesť do každodenného života, tak aby im to bolo príjemne a dávalo im to zmysel.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt