Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Teplo domova

Informácie o spracovaní osobných údajov

Teplo domova

SED Horné Saliby je zariadenie pre seniorov s kapacitou 20 prijímateľov, založené bolo v roku 1996, od vtedy nepretržite poskytuje sociálnu službu osobám s odkázanosťou.

11 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Rekonštrukcia plynového kotla a komínov

TEPLO DOMOVA

SED Horné Saliby je zariadenie pre seniorov s kapacitou 20 prijímateľov, pred časom teda presnejšie na prelome rokov 2022/2023 sme museli náhle zrekonštruovať plynový kotol na zásobovanie vykurovania, avšak pri príchode profesionálov sa zistil aj havarijný stav komínov, ktorý sme dočasne vyriešili bočným vývodom, toto však nemôže byť trvalé riešenie. Naše zariadenie je malé a finančné možnosti obmedzené. Preto by sme radi zabezpečili naši milovaným seniorom teplo domova tak ako si to zaslúžia. Na kompletnú rekonštrukciu musíme získavať financie aj takouto cestou. Vopred Ďakujeme.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt