Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Podpora pohybovej aktivity a mobility seniorov

Informácie o spracovaní osobných údajov

Podpora pohybovej aktivity a mobility seniorov

MotMed pohybového trénera a rebriny zlepšia mobilitu seniorov, posilnia svaly azvýšia celkovú kvakitu života a pocit samostatnosti.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Nákup rehabilitačných pomôcok

Podpora pohybovej aktivity a mobility seniorov

Cieľom tohto projektu je zlepšiť životné podmienky seniorov v ZPS Šelpice (40 klientov) a Hrnčiarovce/Parnou (25)tým, že im poskytneme moderné kompenzačné pomôcky, konkrétne MotoMed 2 ks pohybového trénera a rebriny 2 ks. Tieto pomôcky budú slúžiť na podporu pohybovej aktivity, posilňovania svalov, zlepšenia mobility a celkového zdravia seniorov. MotoMed umožní seniorom cvičiť s minimálnym úsilím a s nízkym rizikom zranenia. Pomôže zlepšiť kardiovaskulárne zdravie, svalovú silu a flexibilitu. Rebriny poslúžia na podporu mobility seniorov. Pomôžu im prekonávať prekážky a prevencii pádov. Vďaka rebrinám budú seniory schopní prekonať výškové rozdiely. Tieto prostriedky sa budú integrovať do denných aktivít a rehabilitačných programov pre seniorov, aby im pomohli udržať si čo najvyššiu úroveň nezávislosti, pohybovej schopnosti a celkového zdravia. Ich použitie bude cielené na podporu kvalitného a aktívneho života seniorov v zariadení. MotoMed 1090 € x 2 ks = 2180 € a rebrina 270 € x 2 ks = 540 €. Celkom cena kompenzačných pomôcok činí 2.720 €.

Mohlo by sa
vám páčiť

Masážne kreslo pre obyvateľov DSS Košúty

Cieľom je nákup 1 ks masážneho kresla. Šikovní a pracovití obyvatelia domova denne pomáhajú skrášliť zariadenie a my im ta to chceme dopriať starostlivosť, akú si zaslúžia.

Dočítať sa viac

1 hlas

Komunitná záhrada pre pestrofarebnú jeseň života.

Domov seniorov Viva je n.o., ktorej vízou je vytvoriť rodinné prostredie pre život seniorov. Vytvoriť pestrofarebné prostredie pre život s aktivitami, ako doma.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt