Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Altánok pre oddych seniorov

Informácie o spracovaní osobných údajov

Altánok pre oddych seniorov

Zútulnenie a poskytnutie relaxačného priestoru v exteriéri zariadenia pre zabezpečenie oddychu a pohodlia pre seniorov, resp. pre návštevy príbuzných našich klientov.

221 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Zakúpenie a umiestnenie exteriérového altánku pre seniorov v areáli zariadenia.

Altánok - oddych pre seniorov v prírode

Zariadenie disponuje rozsiahlym areálom v prostredí lesa. Našou snahou je využiť priestor zakúpením altánku/ov pre oddych seniorov, resp. návštevy s príbuznými ako vytvorenie oázy pokoja a oddychu na čerstvom vzduchu v lesnom prostredí, vytvoriť tak priestor pre chvíle pohodlia a radosti čerpaním energie z prírody.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt