Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Záhradka pre seniorov

Informácie o spracovaní osobných údajov

Záhradka pre seniorov

Nezisková organizácia Mintaka (zariadenie pre seniorov) by chcela za pomoci tohto projektu zafinancovať vytvorenie záhradky pre seniorov konkrétne zakúpením vyvýšených záhonov.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Vyvýšené záhony

Záhradka pre seniorov

Nezisková organizácia Mintaka (zariadenie pre seniorov) by chcela za pomoci tohto projektu zafinancovať vytvorenie záhradky pre našich seniorov v zariadení a dennom stacionári. Konkrétne zakúpenie vyvýšených záhonov, keďže väčšina našich klientov sú dámy, ktoré boli zvyknuté a robilo im radosť pestovať si niečo v záhradke. Chceme im tým zachovať ich sebestačnosť a aby voľný čas trávili vonku zaujímavou činnosťou.

Mohlo by sa
vám páčiť

Podpora pohybovej aktivity a mobility seniorov

MotMed pohybového trénera a rebriny zlepšia mobilitu seniorov, posilnia svaly azvýšia celkovú kvakitu života a pocit samostatnosti.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Altánok pre oddych seniorov

Zútulnenie a poskytnutie relaxačného priestoru v exteriéri zariadenia pre zabezpečenie oddychu a pohodlia pre seniorov, resp. pre návštevy príbuzných našich klientov.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt