Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Masážne kreslo pre obyvateľov DSS Košúty

Informácie o spracovaní osobných údajov

Masážne kreslo pre obyvateľov DSS Košúty

Cieľom je nákup 1 ks masážneho kresla. Šikovní a pracovití obyvatelia domova denne pomáhajú skrášliť zariadenie a my im ta to chceme dopriať starostlivosť, akú si zaslúžia.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Prostriedky budú použité na nákup masážneho kresla.

Masážne kreslo pre obyvateľov DSS Košúty

Obyvateľom domova chceme nákupom masážneho kresla dopriať starostlivosť akú si zaslúžia. Masáž prispieva k posilneniu celého tela, je účinná pri chronických bolestiach, ktorými seniori často trpia. Poskytuje hlbokú relaxáciu, čo znižuje svalové napätie, stuhnutosť, znižuje stres, zlepší krvný obeh, optimalizuje krvný tlak. Rôzne programy a funkcie umožnia individuálne nastavenie techniky a intenzity masáže pre väčší pocit komfortu a pohodlia. Sme občianske združenie Societa Košúty, ktorého snahou je združovať dospelé osoby so špeciálnymi potrebami a ich blízke osoby,spájať komunitu občanov so špeciálnymi potrebami s bežnou spoločnosťou, vytvárať podmienky a priestor pre tvorbu hodnôt, aby občania so špeciálnymi potrebami nevyvolali v bežnej spoločnosti ľútosť a súcit, ale rešpekt, toleranciu a akceptáciu. Pre naplnenie tohto cieľa združenie sa snaží okrem ďalších o získavanie finančných a materiálnych darov, príspevkov a zabezpečovať ich využitie pre občanov so špeciálnymi potrebami.

Mohlo by sa
vám páčiť

Altánok pre oddych seniorov

Zútulnenie a poskytnutie relaxačného priestoru v exteriéri zariadenia pre zabezpečenie oddychu a pohodlia pre seniorov, resp. pre návštevy príbuzných našich klientov.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Komunitná záhrada pre pestrofarebnú jeseň života.

Domov seniorov Viva je n.o., ktorej vízou je vytvoriť rodinné prostredie pre život seniorov. Vytvoriť pestrofarebné prostredie pre život s aktivitami, ako doma.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt