Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Beh za zdravie

Informácie o spracovaní osobných údajov

Beh za zdravie

Beh za zdravie je charitatívne bežecké podujatie. Účelom projektu je vyzbierať peniaze chorým alebo hendikepovaným deťom, rodinám, alebo organizáciám, ktoré našu pomoc potrebujú.

79 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Zaplatenie poplatkov súvisiacich s organizáciou podujactia.

Beh za zdravie 2024

Tento rok sa bude konať druhý ročník charitatívneho podujatia Beh za zdravie. 22.6.2024 sa pre dobrú vec rozbehneme v Zohore, týždeň na to, v sobotu 29.6., rozhýbeme Záhorskú Bystricu. Na oboch miestach podporíme vybrané detičky odkázané na našu pomoc. Tak ako minulý rok, dospelákov budú čakať nenáročné 5-kilometrové trate, detičky si zasúťažia na krátkych úsekoch priamo pri štartovnom oblúku. Okrem bežeckej časti bude pre všerkých pripravený aj pestrý sprievodný program. V lete bude prebiehať dvojmesačné celoslovenské virtuálne charitatívne podujatie, v septembri zasa väčší beh na podporu neziskovej organizácie Deťom s rakovinou v Bratislave. A veríme, že sa podarí zorganizovať aj koncoročná indoorová bežecko-športová benefičná akcia. Cieľom projektu je najmä šírenie myšlienky „pohybom ku zdraviu“ a výťažok z podujatí bude venovaný vybraným jednotlivcom, rodinám, alebo organizáciám, ktoré našu pomoc potrebujú. Na ich výbere sa spolupodieľajú aj obce a mestské časti.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt