Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Dobrodružstvo pre každého

Informácie o spracovaní osobných údajov

Dobrodružstvo pre každého

Našim poslaním je pomáhať a spájať ľudí so zdravotným znevýhodnením prostredníctvom outdoorovych aktivít ktoré je možné zažiť spoločne bez ohľadu na mieru znevýhodnenia .

0 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Poskytnuté prostriedky budú použité na prevádzkové náklady

Kto sme

AdaptiveAdventures.sk je iniciatíva zameraná na poskytovanie športových a rekreačných aktivít v prírode pre ľudí so zdravotným znevýhodnením. Našim cieľom je umožniť týmto jednotlivcom zažiť radosť z pohybu a dobrodružstva vo volnej prírode, prekonať osobné výzvy a zlepšiť kvalitu ich života.

Naše hodnoty

• Inklúzia: Veríme, že šport a rekreácia by mali byť prístupné pre každého bez ohľadu na fyzické obmedzenia. • Odvaha: Povzbudzujeme našich účastníkov k prekonávaniu osobných výziev a k objavovaniu nových miest a možností. • Podpora: Poskytujeme potrebnú podporu a odborné vedenie, aby sme zaistili bezpečné a príjemné zážitky pre všetkých.

Naše ciele

Sprístupňovanie a prinášanie nových outdoorových aktivít hendikepovaným ľuďom. Z vlastnej skúsenosti vieme, že aktivity, akými sú šport, fyzická námaha, pobyt v prírode a s týmto spojená socializácia sú jedným z najlepších liekov proti depresii a úzkosti, s ktorými sa ľudia s hendikepom musia častokrát vyrovnať. Popri množstvách problémov už neostáva veľa síl ani financií na aktívny život. Preto prichádzame aj my, s naším cieľom zmeniť to.

Mohlo by sa
vám páčiť

Hipoterapia pre Sposa žiarsko

Sme o z., ktoré združuje osoby s autizmom.Našim klientom pomáha hipoterapia, ktorá je finančne nákladná pre rodiny s osobou s autizmom.Hipoterapia je úžasná .

Dočítať sa viac

138 hlasov

Poradenská miestnosť OZ MAM

Rozvoj komunikácie, zmyslov, osobnosti, motoriky detí s narušenou komunikačnou schopnosťou (NKS), detí a dospelých s mentálnym postihnutím a poruchou autistického spektra (PAS).

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt