Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Obnova odberového BOXU PRE ZÁCHRANU ŽIVOTA

Informácie o spracovaní osobných údajov

Obnova odberového BOXU PRE ZÁCHRANU ŽIVOTA

OZ Liptovskej nemocnice by chcelo obnoviť priestory odberového boxu pre darcov krvi na úseku transfúziológie v Liptovskej nemocnici a spríjemniť im čas strávený pri darovaní krvi.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

rekonštrukcia priestorov

Obnova odberového BOXU PRE ZÁCHRANU ŽIVOTA

Cieľom projektu je zrekonštruovať priestory odberového boxu pre darcov krvi na oddelení hematológie a trasfúziológie v Liptovskej nemocnici. Oddlenie prešlo čiastočnou rekonštrukciou a poslednou "kvapkou" zostáva obnoviť odberový box. Momentálne je odberový box obložený zelenými kachličkami od podlahy až po strop, čo nenavodzuje príjemný pocit pri samotnom odbere. Zo získaných finančných zdrojov by sme chceli osekať všetky súčasné kachličky, natiahnuť nové omietky a skryť viditeľné poťahané siete do stien. Vzhľadom na prevázdku úseku transfúziológie musí táto rekonštrukcia prebehnúť v rekonrdne krátkom čase, za 5 dní, nakoľko si nemocnica nemôže dovoliť zrušiť odbery.

Mohlo by sa
vám páčiť

Beh za zdravie

Beh za zdravie je charitatívne bežecké podujatie. Účelom projektu je vyzbierať peniaze chorým alebo hendikepovaným deťom, rodinám, alebo organizáciám, ktoré našu pomoc potrebujú.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Festival zdravia Čadca

Hlavnou myšlienkou Festivalu zdravia Čadca je priniesť obyvateľom mesta Čadca a Kysúc množstvo hodnotných informácií z oblasti zdravia tela, ale aj mysle, komplexne a zaujímavo.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt