Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Hipoterapia pre Sposa žiarsko

Informácie o spracovaní osobných údajov

Hipoterapia pre Sposa žiarsko

Sme o z., ktoré združuje osoby s autizmom.Našim klientom pomáha hipoterapia, ktorá je finančne nákladná pre rodiny s osobou s autizmom.Hipoterapia je úžasná .

139 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Hipoterapia

Hipoterapia pre Sposa žiarsko

Vďaka Vášmu projektu sa našim členom skvalitní život po stránke emocionálnej,fyzickej aj mentálnej.

Mohlo by sa
vám páčiť

Beh za zdravie

Beh za zdravie je charitatívne bežecké podujatie. Účelom projektu je vyzbierať peniaze chorým alebo hendikepovaným deťom, rodinám, alebo organizáciám, ktoré našu pomoc potrebujú.

Dočítať sa viac

0 hlasov

weLive

Cieľom je pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám a využívanie benefitov a odporúčaní pri onkologickom ochorení, ale aj PREVENCIA pre širokú verejnosť.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt