Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: LARPy s Adamovým dvorom

Informácie o spracovaní osobných údajov

LARPy s Adamovým dvorom

LARP(live action role-playing game) využívame v inovatívnom vzdelávaní, kde si v bezpečnom prostredí prostredníctvom zážitku môžu účastníci formovať postoje a sociálne zručnosti.

22 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Dokončenie skladových priestorov na uskladnenie materiálno-technického zabezpečenia.

LARPy s Adamovým dvorom

OZ Adamov dvor sa okrem iného venuje aj inovatívnemu a zážitkovému vzdelávaniu, hlavne prostredníctvom LARPov. LARP(live action role-playng game) je dobrým prostriedkom, ako si účastníci v bezpečnom prostredí môžu zažiť zaujímavé aj náročné situácie a vedia sa mnohému naučiť. Tento druh hier je však náročnejší na kostými a materiálne zabezpečenie. Preto potrebujeme dokončiť miestnosť, ktorá bude slúžiť ako skladový priestor pre kostými a ostatné vybavenie.

Mohlo by sa
vám páčiť

NEPOČUJEM! Vidíš to?

Zaškolíme deti s poruchou sluchu pred letom na doprav.ihrisku o pravidlách cestnej premávky, o prvej pomoci, rozdáme reflex.vesty s označením NEPOČUJEM. Zvýšme bezpečie na cestách!

Dočítať sa viac

1 hlas

Darujme usmev

Adventný sociálny projekt cez ktorý sa pomohlo, posledných10 rokov, stovkám rodín v núdzi a mladým, ktorí potrebujú pomoc pokračovať sa vzdelávať.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt