Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Komunitný rok vo Vajnoroch

Informácie o spracovaní osobných údajov

Komunitný rok vo Vajnoroch

Projekt "Komunitný rok vo Vajnoroch" zapojí žiakov, učiteľov a rodičov do objavovania miestnych tradícií a spolkov, vytvoríme online kroniku a podporíme život komunity.

0 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Financovanie komunitných stretnutí žiakov, rodičov a učiteľov so spolkami vo Vajnoroch

Komunitný rok vo Vajnoroch

Radi by sme Vám predstavili náš nový projekt "Komunitný rok vo Vajnoroch", ktorý sme pripravili v spolupráci so školským žiackym parlamentom. Počas celého roka budeme spoločne objavovať a zaznamenávať bohatstvo našej vajnorskej komunity. Našim žiakom, učiteľom a rodičom chceme priblížiť jedinečné spolky a organizácie, ktoré formujú život vo Vajnoroch. Spoločne navštívime vajnorské vinice a priblížime si krásu a tradíciu miestneho vinohradníctva. Zastavíme sa v ľudovom dome, kde sa deti dozvedia viac o ľudových tradíciách a odkaze významnej osobnosti Kataríny Brúderovej. Nezabudneme ani na šport – čaká nás hokejbal na neďalekom ihrisku, kde si užijeme veľa zábavy. Všetky naše zážitky a stretnutia budú žiaci zaznamenávať do online Komunitnej kroniky Vajnor, ktorá bude dostupná na webovej stránke našej školy. Veríme, že táto kronika sa stane cenným dokumentom a živým svedectvom našich aktivít a spoločných chvíľ. Cieľom nášho projektu je nielen obohatiť vedomosti detí o ich okolí, ale aj vzbudiť v nich hrdosť na svoju komunitu a podporiť ich angažovanosť. Chceme, aby sa deti cítili byť súčasťou niečoho väčšieho, aby si uvedomili dôležitosť spolupráce a vzájomnej podpory. Tešíme sa na tento krásny rok plný zážitkov a objavov. Veríme, že spoločnými silami vytvoríme pevné puto medzi našimi žiakmi a vajnorskou komunitou.

Mohlo by sa
vám páčiť

HASAM - Požiarna prevencia inak

Sme nadšení dobrovoľníci s cieľom priniesť osvetu požiarnej prevencie pre všetky skupiny ľudí, od najmenších škôlkarov po seniorov, interaktívnou, zábavnou a nenásilnou formou.

Dočítať sa viac

1 hlas

Učíme sa zážitkom - exteriérová ekoučebna

Chceme realizovať vonkajšiu učebňu. Aktuálne je dvor zastaralý, herné prvky vyžadujú naliehavú výmenu. Zámer je vybudovať moderný a atraktívny priestor na vyučovanie v exteriéri.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt