Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Vôňa DOMOVA aj v hospici

Informácie o spracovaní osobných údajov

Vôňa DOMOVA aj v hospici

Pomôžte nám vytvárať z nášho hospicu miesto, ktoré dýcha láskou a prijatím. Miesto, kde sa zomierajúci vo svojich posledných chvíľach môže cítiť akoby DOMA a najmä v bezpečí.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

kúpa zdravotníckeho prístroja - luminometer

Vôňa DOMOVA aj v hospici

Projekt "Vôňa DOMOVA aj v hospici" sa zameriava na zlepšenie kvality života nevyliečiteľne chorých pacientov v Hospici Milosrdných sestier v Trenčíne. Našim cieľom je vytvoriť prostredie, ktoré poskytuje útulnú atmosféru domova, kde sa pacienti cítia pohodlne, bezpečne a chránení. S touto víziou idú ruka v ruke i inovatívne riešenia, ako je napríklad nákup luminometra. Luminometer je moderné zariadenie, ktoré umožňuje rýchlu a spoľahlivú kontrolu čistoty prostredia. Jeho pravidelné používanie v hospici zabezpečí nielen hygienickú a bezpečnú atmosféru, ale aj psychologický komfort pre pacientov a ich rodiny. Čisté a sterilné prostredie prispieva k zníženiu rizika infekcií a komplikácií, čo je nesmierne dôležité pre osoby s oslabeným imunitným systémom. S nákupom luminometra by sme mohli zabezpečiť pravidelné monitorovanie a udržiavanie vysokých hygienických štandardov v našom hospici. To by zároveň pomohlo zlepšiť celkovú kvalitu poskytovaných služieb a prispelo by k lepšiemu pohodliu a starostlivosti o našich pacientov v ich posledných dňoch. Aby sa naša odborná starostlivosť prepájala s pocitom DOMOVa, prijatia a bezpečia. Projekt "Vôňa DOMOVA aj v hospici" nesie so sebou hlboký záväzok poskytovania ľudskej a dôstojnej starostlivosti pre každého z našich nevyliečiteľne chorých pacientov. Chceme túto víziu posunúť vpred a vytvoriť prostredie, ktoré skutočne dýcha láskou, domovom a bezpečím pre našich pacientov.

Mohlo by sa
vám páčiť

weLive

Cieľom je pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám a využívanie benefitov a odporúčaní pri onkologickom ochorení, ale aj PREVENCIA pre širokú verejnosť.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Aby druhí mohli žiť- Podpora rodín s diagnózou Bdelá kóma

Platforma pre pomoc dotknutým rodinám diagnózou bdelá kóma.

Dočítať sa viac

1 hlas

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt