Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Rekondičný pobyt Vstúpte, n.o.

Informácie o spracovaní osobných údajov

Rekondičný pobyt Vstúpte, n.o.

Spolufinancovanie rekondičného pobytu v niektorých z kúpeľov na Slovensku alebo v ČR (5 dní/4 noci) pre cca 20 prijímateľov zo Vstúpte a cca 8-10 asistentov.

55 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Náklady na ubytovanie, stravu, procedúry.

Rekondičný pobyt Vstúpte, n.o.

Spolufinancovanie rekondičného pobytu v niektorých z kúpeľov na Slovensku alebo v ČR (5 dní/4 noci) pre cca 20 prijímateľov zo Vstúpte a cca 8-10 asistentov. Cieľom je umožniť dospelým s mentálnym postihnutím naučiť sa zvládnuť niekoľko dní bez najbližšej rodiny, získať nové zručnosti a sebaistotu, zodpovednosť za seba samého a posilniť zdravie. Zároveň odbremeniť a odľahčiť na pár dní rodinu, čo je pre jej členov nesmierne dôležité. Ďalším cieľom je prispieť k integrácii človeka s mentálnym postihnutím do bežnej spoločnosti a tým spoločnosť edukovať v oblasti prijatia každej odlišnosti, k tolerancii a láskavosti, ktoré sú v dnešnej dobe tak žalostne absentujúce.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt