Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: PRE VÁS GIRALTOVČANIA ❤

Informácie o spracovaní osobných údajov

PRE VÁS GIRALTOVČANIA ❤

Občianske združenie chce dostať do pohybu celé mesto a preto sa zapájame aj do tohto projektu. Začali sme svojpomocne budovanie workoutového ihriska pre deti aj dospelých.

2097 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Kúpa novej workoutovej konštrukcie /takzvanej klietky/

PRE VÁS GIRALTOVČANIA ❤

Giraltovce sú malé mesto na východe Slovenska. Naše občianske združenie má víziu rozhýbať čo najviac občanov mesta a našej topľanskej doliny. Veríme, že ak pripravíme dobré podmienky a čo najviac možností na športové vyžitie, ľudia sa zapoja. Túžime mladých priviesť k zmysluplnému využitiu voľného času, preto sme začali pracovať svojpomocne na projekte workoutového ihriska. Len sami to určíte finančne nemôžeme zvládnuť a tak to skúšame s projektom u vás v POŠLI DOBRO ĎALEJ. Máme záujem získať finančné prostriedky na multifunkčnú workoutovú konštrukciu, ktorú by sme mohli využívať na skupinové tréningy mládeže, ale aj pre individuálne cvičenie jednotlivcov. Klietka by bola prichytená do betónových pätiek. Prikladáme aj obrázok z nášho projektu. Takúto klietku túžime zakúpiť a osadiť v priestoroch centra voľného času.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt