Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Deťom pre radosť

Informácie o spracovaní osobných údajov

Deťom pre radosť

Sme občianske združenie detský domov Lastovička, hlavnou myšlienkou a cieľom je napomáhať a skvalitniť starostlivosť o zverené deti, ktorým bola súdom nariadená ústavna výchova.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Finančné prostriedky budú využité na nákup drevených hojdačiek do detského domova.

“Deťom pre radosť”

Cieľom projektu je postupne vybudovať a zmodernizovať areál detského domova Trenčín. Túžime našim detičkám osadiť drevenú hojdačku z drahšieho a kvalitnejšie spracovaného dreva určené pre 2 – 4 osoby. Hojdanie má samozrejme ako silný vplyv na fyzický výkon, tak aj nepopierateľne silný vplyv na duševný vývoj dieťaťa. Hojdanie navodzuje pocit bezpečia, čo vyplýva ešte z obdobia, keď bolo dieťa v brušku matky. Hojdačky rozvíjajú u deti zmysel pre rovnováhu, svalstvo, jemnú motoriku ale taktiež je to skvelý doplnok do záhrady. Naše detičky prežili traumatické udalosti, ktoré sa týkajú zdravotných problémov, problémov v rodine, emocionálnych, citových problémov dospievajúcich, problémov v škole a násilia (týranie, zneužívanie, znásilnenie).Tieto traumatické udalosti, ktoré vznikajú deťom v detskom domove dokážu výrazne narušiť detský obraz sveta, spochybniť ho alebo úplne zbúrať všetky predpoklady na ktorých bol postavený.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt