Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: TeePee pre skautov

Informácie o spracovaní osobných údajov

TeePee pre skautov

Z tohto projektu by sme chceli zakúpiť 2 indiánske stany TeePee s príslušenstvom.

373 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

2 indiánske stany TeePee

TeePee pre skautov

Máme za sebou 9 ročníkov skautských táborov, na ktorých využívame podsadové stany. V každom z nich sú ubytované 2 deti, obvykle máme na tábore cca 50 účastníkov. Máme 10 vlastných podsadových stanov, ostatné si za poplatok požičiavame od iných skautských zborov. Veľmi by nám pomohlo, keby sme mali vlastné a nemuseli sa prispôsobovať termínom iných zborov. Z tohto projektu by sme chceli zakúpiť 2 indiánske stany TeePee s príslušenstvom, v ktorých vieme ubytovať 14 až 16 detí.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt