Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Letný tábor " ZRNKO NÁDEJE "

Informácie o spracovaní osobných údajov

Letný tábor " ZRNKO NÁDEJE "

Tábor pre detičky zo sociálne slabších rodín. Chceme deťom splniť ich malé sny, ísť do tábora, zažiť nezabudnuteľné zážitky a priniesť im slnko a nádej do ich ťažkých životov.

73 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

ubytovanie, strava, atrakcie, doprava, darčeky, tričká a šiltovky pre deti.

Letný tábor " ZRNKO NÁDEJE "

Letný tábor " Zrnko nádeje " je projekt zameraný pre deti zo sociálne slabších rodín. Cieľom tábora je nielen poskytnúť deťom možnosť stráviť kvalitný čas v prírode a zabaviť sa, ale aj podporiť ich osobnostný a vzdelávací rozvoj a tiež vytvoriť im prostredie, kde sa deti môžu cítiť milované, podporované a radostné. Počas tábora sa deti zúčastňujú rôznorodých aktivít, vrátane športových hier, umeleckých dielní, výletov do prírody, kreatívnych workshopov a rôznych atrakcii. Okrem toho majú príležitosť získavať nové skúsenosti a zručnosti prostredníctvom vzdelávacích programov zameraných na rozvoj sociálnych a emocionálnych kompetencií. Vďaka dobrovoľníkom a sponzorom sa tábor stáva možným a bezplatným pre deti z rodín, ktoré by si inak nemohli letný tábor dovoliť. Snažíme sa vytvoriť prostredie plné lásky, porozumenia a podpory, kde sa deti môžu cítiť ako súčasť komunity a získať nové skúsenosti, ktoré im pomôžu v ich ďalšom živote. Z tábora sa nám vždy ťažko odchádza, pretože sme tam ako jedna veľká rodina, deti si nájdu nových kamarátov, zažijú tam nezabudnuteľné zážitky a odnesú si vždy aj kopec darčekov na pamiatku. Veríme, že táto naša iniciatíva prinesie do ich životov svetlo a teplé slniečko, ktoré im môže dodávať silu a nádej aj v ťažkých časoch.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt