Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: weLive

Informácie o spracovaní osobných údajov

weLive

Cieľom je pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám a využívanie benefitov a odporúčaní pri onkologickom ochorení, ale aj PREVENCIA pre širokú verejnosť.

5 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Edukácia , získavanie nových partnerov a benefitov, vývoj aplikácie a webu, podcasty.

weLive

Sme občianske združenie ZODPOVEDNÝ so svojou platformou weLive, ktorá rieši prevenciu pri onkologickej liečbe, poradenstvo a ,,buddy systém" kde pacient a jeho rodina dostáva informácie a odporúčania, ale taktiež riešime prevenciu pre širokú verejnosť aby využívala všetky benefity v rámci psychológie, poistenia, zdravej stravy, pohybu a sociálneho zabezpečenia. Podporujeme to benefit programom od našich partnerov projektu a edukáciou prevencie. Súčasťou je aj eshop, vlastný merch oblečenia, kde prispievame z kúpy oblečenia na činnosť OZ a podporujeme potrebné projekty. To všetko na jednom mieste web, aplikácia a kamenná pobočka weLive.

Cieľ weLive

Cieľom je pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám a využívanie benefitov a odporúčaní pri onkologickom ochorení, ale aj PREVENCIA pre širokú verejnosť, aby využívala benefity v rámci psychológie, sociálneho zabezpečenia, stravy a pohybu a poistenia - súkromné a zdravotné poistenie. Je dôležité si uvedomiť, že ak si teraz nenájdeme čas na seba a svoje zdravie, budeme si ho musieť nájsť neskôr na chorobu

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt