Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Arterapia pre mamy samoživiteľky a ich deti

Informácie o spracovaní osobných údajov

Arterapia pre mamy samoživiteľky a ich deti

Arterapia pre slovenské a ukrajinské mamy samoživiteľky a ich deti a pomocné profesie pod vedením ukrajinskej akademickej maliarky Tatiany Didenko.

1074 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Na nákup maliarskych potrieb, občerstvenie a vyplatenie lektorky

OZ Zdieľaj Arterapia

Arterapia pre slovenské a ukrajinské mamy samoživiteľky a ich deti a pomocné profesie pod vedením ukrajinskej akademickej maliarky Tatiany Didenko a ukrajinskej maliarky Tetyany Popkovej ( pre deti). Počas dvoch hodín si mamy nielen oddýchnu, zresetuju sa, ale hlavne objavia v sebe talent na maľovanie. Maľuje podľa predlohy, pod vedením akademickej maliarky pre mamy.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt