Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: OZ Spoznaj náš svet

Informácie o spracovaní osobných údajov

OZ Spoznaj náš svet

Keďže dobre poznáme problémy, s ktorými bojujú rodičia ťažko chorých detí, založili sme občianske združenie na pomoc týmto rodinám.

0 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Na rozvoj stránky

OZ Spoznaj náš svet

Kto stojí za občianskym združením Spoznaj náš svet? Sme rodina s dvomi deťmi – Vladko má 6 rokov, Katka 4 roky. Obe naše deti majú, žiaľ, zdravotné postihnutie, hoci sa narodili úplne zdravé. Keďže dobre poznáme problémy, s ktorými bojujú rodičia ťažko chorých detí, založili sme občianske združenie na pomoc týmto rodinám.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ priatelia sluchovo postihnutých detí

Už 27 rokov podporujeme deti so sluch postihnutím a deti s poruchami reči rôzneho druhu. Hľadáme spôsoby zlepšiť ich reč, rozvíjať ich sluchové vnímanie a motoriku v každom smere.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Plamienok

Sme nezisková organizácia, ktorá je na Slovensku priekopníkom rozvoja starostlivosti, smútkového poradenstva a terapie pre deti a ich rodiny.

Dočítať sa viac

4 hlasy

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt