Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: OZ Vanesskina cesta za zdravím

Informácie o spracovaní osobných údajov

OZ Vanesskina cesta za zdravím

Organizácia vytvorená pre lepší život 10r. Zťp Vanessky ,ktorá mala 2 operácie hlavičky a ostala ležiaca,zviacerimi diagnózmi. Dmo ,kvadrupareza ,hypotonia ,epilepsia, hydrocefal

1 hlas

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Na rehabilitáciu aj Po ťažkej operácii chrbatila

Vanesskina cesta za zdravím

Vanesska teraz už 10 r.dievčatko.narodilo sa zdravé. V 8mesiaci začala dlho spávať. Po vyšetreniach jej našli cystu v hlavičke následne nasledovali kopec vyšetrení a operácia. Tlak v hlavke 50 zavedený shunt lebo sa jej začal tvoriť nadmerný mok v hlavičke. Všetko vyzeralo ze napreduje lenže lekár stále jej nerastie hlavička a treba ju otvoriť.. vtedy som verila doktorom co robi ale po tej operácii sa nám život otočil Na ruby. Niečo bolo povedané na vizite ale v papieroch nie že pochybil. Do 3 týždňov sme dostali 1 epilepticky záchvat do toho ocka utekať korova slepota išlo to dole vodou . Zo zdravého dieťaťa mi urobili ležiacu, nerozprajucu dcérku. Do toho nasledovali súdy s otcom Vanessky ktorý nechcel platiť a vravel ze ju mam dat utratiť ako psa a ďalšie psycho veci . Momentálne je dcérka po vážnej operácii chrbatika lebo tým ze je leziak mala skoliozu až 80 stupňov . Tak sa jej zaviedla cez celý chrbatik titánova tyč a šroby. S odstupom času to bolo dobre rozhodnutie ale zároveň ťažké obdobie pre nás dve .ja matka 2 týždne pred jej operáciou ja operácia lebo mi hrozila rakovina krčka a následne sa postaviť na nohy s veľa silami a ustáť Vanesskinu operáciu. Potrebuje veľa veľa cvičiť a malými krokmi napredovať, aby telíčko neochablo a je to finančne náročné nakoľko na Slovensku nám žiadne rehabilitácie ani pomôcky nehradi štát. Ako aj teraz kočík pre dcérku 5500e a to je ešte lacná verzia a socialka Vám dá 1650e a ostatné si mate doplatiť. Je to psychicky aj fyzicky náročné ale my sme bojovníci a nevzdávame sa 💪

Mohlo by sa
vám páčiť

Červený nos

Naším hlavným poslaním je už 20 rokov prostredníctvom klaunského umenia prinášať radosť a smiech deťom do nemocníc a seniorom do seniorských zariadení po celom Slovensku.

Dočítať sa viac

1 hlas

Tábor pre deti s autizmom

V meste Ružomberok chcem zorganizovať prímestský tábor pre deti s autizmom počas letných prázdnin,

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt