Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Zatočme s tým!

Informácie o spracovaní osobných údajov

Zatočme s tým!

Zakúpenie hrnčiarskeho kruhu pre deti zo Základnej školy, Lipová 183 na krúžok KERAMIKA.

0 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

hrnčiarsky kruh

Zatočme s tým!

Na našej malej škole v malebnej obci Lipová na juhozápade Slovenska spoločne s deťmi rozvíjame túto prastarú tradíciu hlineného remesla. Avšak odkláňame sa i od zaužívaných postupov a tvoríme kreatívne a vlastné diela. Radi by sme vás neskôr pozvali na výstavu našich výtvorov, ktoré sa nám podaria s pomocou hrnčiarskeho kruhu, ktorý nám ešte chýba.

Mohlo by sa
vám páčiť

Deti bez návodu - dobrovoľnícky program

Unikátny dobrovoľnícky program poskytne vyškolených dobrovoľníkov do rodín s dieťaťom s Aspergerovým syndrómom a autizmom.

Dočítať sa viac

1 hlas

Aj učitelia sa musia učiť

Metóda inštrumentálneho obohacovania a uvedomovania podľa prof. Feuersteina mení vzdelávací prístup, podporuje inkluzivny pohľad na žiaka a kritické myslenie.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt