Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: "Aby nikto nezmokol!"

Informácie o spracovaní osobných údajov

"Aby nikto nezmokol!"

Občianske združenie Topľanská Lúčka chce týmto projektom získať finančnú podporu na prestrešenie novovybudovaného amfiteátra a letného kina PARK- Príjemná atmosféra rodinného krbu.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Zhotovenie kovovej konštrukcie na prekrytie amfiteátra.

"ABY NIKTO NEZMOKOL!"

Projekt sa zameriava na dodatočné vylepšenie amfiteátra a letného kina "PARK" prostredníctvom jeho prestrešenia s cieľom poskytnúť návštevníkom ďalší komfort a ochranu pred poveternostnými vplyvmi v oddychovej zóne vybudované v našej obci. Názov tohto amfiteátra a letného kina hovorí za všetko, čo chceme pokračovaním v projekte dosiahnúť: "PARK" - príjemná atmosféra rodinného krbu. Hlavné prínosy z realizácie projektu, by boli: rozvoj kultúrneho a spoločenského života-posilnenie kultúrneho a spoločenského života v obci pomocou rôznych podujatí - pohodlie a flexibilita využitia-zvýšené možnosti využitia amfiteátra a letného kina bez ohľadu na počasie - zvýšenie návštevnosti - prilákanie viacerých návštevníkov k využívaniu oddychovej zóny na kultúrnych podujatiach. Cieľom je zabezpečiť optimálne podmienky pre návštevníkov aj účinkujúcich, ktorí budú vystupovať na javisku amfiteátra. Vytvorením vhodných podmienok na verejné a kultúrne podujatia, by sme posilňovali komunitného ducha a prispievali k pestrejšiemu spoločenskému životu. V spolupráci so samosprávou a ostatnými organizáciami z obce, ale aj z blízkeho okolia budeme vedieť využiť tento priestor na spoločné komunitné aktivity. Získaný grant, by túto stavbu obohatil q zároveň, by táto stavba zvýšila atraktívnosť obce. Získaním grantu, by sme vykryli dodanie a montáž oceľovej konštrukcie na prekrytie amfiteátra. Všetky ostatné práce spojené s prípravou pozemku, príprava betónových pätiek, by smeburobili v rámci dobrovoľnej činnosti počas brigád za účasti občanov obce.

Mohlo by sa
vám páčiť

Mestský festival Ľudskosť

Festival Ľudskosť spája všetkých bez rozdielu (farby pleti, náboženstva, pohlavia, jazyka, sex. orientácie, zdrav. postihnutia, veku alebo iného postavenia) do jednej komunity.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt