Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Cantica Istropolitana, občianske združenie

Informácie o spracovaní osobných údajov

Cantica Istropolitana, občianske združenie

Cantica Istropolitana ako novovzniknuté zborové teleso, ktorého členmi sú skúsení speváci, umelci. Ich vášňou je zborový spev.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Podpora činnosti

Cantica Istropolitana, občianske združenie

Cantica Istropolitana ako novovzniknuté zborové teleso, ktorého členmi sú skúsení speváci, umelci. Ich vášňou je zborový spev. Sú to bývalí členovia renomovaných speváckych zborov zo Slovenska. Zbor má veľký potenciál a záujem o upevnenie zborovej tradície na území Bratislavy, celého Slovenska a taktiež vo svete. Finančnú podporu by Cantica Istropolitana, o.z. využilo na vybudovanie svojej identity, propagácie vo virtuálnom svete, vybudovanie webového sídla a na vyhotovenie koncertného oblečenia. Členovia speváckeho zboru vykonávajú svoju činnosť vo voľnom čase bez nárokov na pravidelný honorár a prenášajú na pódiá svoje nadšenie pre hudbu publiku vo forme kvalitnej interpretácie zborovej literatúry. Vzhľadom k neustálemu úpadku zborovej tradície na Slovensku i v celom svete veria, že ich nadšenie pre tento účel bude presvedčivé i pre ostatných. Svojím projektom - zborovým spievaním si Cantica Istropolitana buduje a upevňuje priateľstvá, chráni zúčastnených pred vplyvmi stresu a konzumného života. Zborový spev patrí k jednej z najstarších oblastí neprofesionálneho umenia. Vznikol ako kategória vážnej hudby a v prevažnej miere do nej patrí až dodnes. Vyvíjal sa od jednohlasného stredovekého gregoriánskeho chorálu cez renesančnú a barokovú polyfóniu až po dnešné moderne viachlasové skladby. Zborový spev vznikol ako kategória vážnej hudby. Vyvíjal sa od jednohlasného stredovekého gregoriánskeho chorálu cez renesančnú a barokovú polyfóniu až po moderné viachlasné skladby. Na týchto základoch chce Cantica Istropolitana stavať.

Mohlo by sa
vám páčiť

Darujme usmev

Adventný sociálny projekt cez ktorý sa pomohlo, posledných10 rokov, stovkám rodín v núdzi a mladým, ktorí potrebujú pomoc pokračovať sa vzdelávať.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Adamova Akadémia o.z.

Od roku 2018 organizujeme pre deti v 11 škôlkach a 6 základných školách loptové a pohybové tréningy, lebo nám nie je ľahostajné dnešné smerovanie detí.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt