Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Poradňa ALEXIS, n.o.

Informácie o spracovaní osobných údajov

Poradňa ALEXIS, n.o.

Poskytujeme bezplatné odborné sociálne a psychologické poradenstvo neplánovane tehotným a ženám, ktoré sa nevedia vyrovnať so stratou dieťaťa pri spontánnom alebo umelom potrate.

248 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Na bezplatné odborné poradenstvo neplánovane tehotným.

Poradňa ALEXIS, n.o.

Od roku 2009 poskytujeme bezplatné odborné sociálne a psychologické poradenstvo neplánovane tehotným, ženám zvažujúcim potrat a  ženám, ktoré sa nevedia vyrovnať s následkami spontánneho alebo umelého potratu. Máme celoslovenskú pôsobnosť. Ženy aj muži sa na nás môžu obrátiť prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne v kanceláriách v Bratislave a B. Bystrici. Poradenstvo aktuálne poskytujú dve poradkyne/psychologičky. V rámci pomoci ženám po strete dieťaťa realizujeme podporné skupiny, kde sa stretávajú ženy s podobnou skúsenosťou, kde sa navzájom podporujú a sprevádzajú procesom zmierenia sa so stratou nenarodeného dieťaťa. Spolupracujeme tiež s odborníkmi z oblasti gynekológie a práva, ktorí pre naše klientky a klientov poskytujú poradenstvo dobrovoľnícky. Realizujeme tiež preventívne prednášky na základných a stredných školách, ako aj vzdelávania pre odbornú verejnosť. Od svojho založenia sme riešili už viac než 3000 prípadov. Za posledné štyri roky do súčasnosti sa nám podarilo zachrániť život 255 detí.

Mohlo by sa
vám páčiť

Staraj sa o seba!

Projekt Staraj sa o seba! predstavuje sériu aktivít, podujatí, ktorých zámerom je zlepšovať duševné zdravie, podporovať pozitívnu inteligenciu a zvládanie náročných situácií.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt