Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: OZ Podaj Pomoc

Informácie o spracovaní osobných údajov

OZ Podaj Pomoc

Zriadenie multifunkčného centra pre choré detičky, ktoré by v ňom okrem iného mohli hlavne rehabilitovať zadarmo. Podstatou je spojiť čo najviac ľudí, ktorý by pravidelne pomáhali.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Zakúpenie Hyperbarickej komory

Euro Nádeje

OZ Podaj Pomoc sa venuje predovšetkým chorým detičkám a rodinám v núdzi. Našim hlavným zámerom je nezištne pomáhať detičkám, ktoré to nemajú jednoduché. Vytvorili sme projekt Euro Nádeje, ktorým by sme chceli ukázať ľuďom, že pravidelné 1€ mesačne im neublíži a vo väčšom počte môže výrazne pomôcť. Chceme zriadiť v Prešove multifunkčné centrum pre takéto detičky, kde by sme organizovali rôzne prednášky, besedy a hlavne ponúkali možnosť rehabilitácií. Žiadne rehabilitácie nie sú zadarmo a práve projektom Euro Nádeje, by sme chceli dosiahnuť to, aby to choré detičky v núdzi, nemuseli doplácať. Bohužiaľ ak sa nedokáže o nich postarať štát, spoja sa dobrí ľudia a pomôžeme spoločne. Do centra by sme si pravidelne volali profesionálny rehabilitačný tím, ktorý by tieto rehabilitácie ponúkal. Ďalšou veľkou a hlavnou podstatou je zakúpiť hyperbaristickú komoru, ktorá svojimi účinkami je veľmi prosperujúca nie len pre deti. Krátky pobyt v tejto komore, v ktorej dieťa dýcha čistý kyslík, má veľmi priaznivé účinky na celkovú regeneráciu najmä pred a po rehabilitácii. Taktiež táto komora je všade inde spoplatnená, no u nás by bola pre detičky v núdzi, zadarmo. Hlavná podstata celého projektu je zabezpečiť detičkám liečbu, ktorú nevyhnutne potrebujú a ušetriť im financie na živobytie. Veľa rodín míňa všetky svoje úspory na takéto rehabilitácie a potom musia doslova zobrať o peniaze na stravu, lebo dieťa im je vždy prednejšie. A to by sme chceli zmeniť.

Mohlo by sa
vám páčiť

Sirénčata - detský spevácky zbor Starého Mesta

Detský spevácky zbor Sirénčatá vznikol v roku 2023 pri mestskej časti Bratislava-Staré Mesto s ambíciou podporiť formovanie nových generácií zborových spevákov.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Pod krídlami Dominiky

Sme nezisková organizácia ktorá pomáha rodinám s detským onkologickým pacientom.

Dočítať sa viac

8 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt