Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Daruj kúsok zdravia

Informácie o spracovaní osobných údajov

Daruj kúsok zdravia

Matejko je dieťa s Duchennovou svalovou dystrofiou. Na to, aby mohol čo najdlhšie chodiť, potrebuje pravidelné rehabilitácie, ktoré sú finančne náročné.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Peniažky použijeme na rôzne terapie pre Maťka - hipoterapia, plávanie, rehabilitácie

Daruj kúsok zdravia

Pomôžte Matejkovi v boji so smrteľnou chorobou! Duchennova svalová dystrofia si postupne berie všetko - chôdzu, pohyby rúk, samostatné dýchanie. Ako posledné to vzdáva srdiečko… Aby Matejko mohol čo najdlhšie chodiť a invalidný vozík používať ako doteraz iba na dlhšie prechádzky, potrebuje pravidelne rehabilitovať. Činnosti by sa mali obmieňať, aby sa rovnomerne precvičovali všetky svaly na tele a tiež preto, aby to dieťa neprestalo tak rýchlo baviť, pretože potrebujeme jeho maximálnu spoluprácu. Podporte Matejka v jeho boji s týmto vzácnym ochorením a dajte mu šancu na dôstojný život.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ priatelia sluchovo postihnutých detí

Už 27 rokov podporujeme deti so sluch postihnutím a deti s poruchami reči rôzneho druhu. Hľadáme spôsoby zlepšiť ich reč, rozvíjať ich sluchové vnímanie a motoriku v každom smere.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Deťom pre radosť

Sme občianske združenie detský domov Lastovička, hlavnou myšlienkou a cieľom je napomáhať a skvalitniť starostlivosť o zverené deti, ktorým bola súdom nariadená ústavna výchova.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt