Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Lollipop

Informácie o spracovaní osobných údajov

Lollipop

Lollipop je malé zariadenie pod správou Mary Poppins,n.o. v centre mesta Trnava. Venujeme sa deťom od 2-6rokov nie len zdravým ale aj s rôznym znevýhodnením.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Montessori pomôcky

Lollipop

Lollipop je malé zariadenie pod správou Mary Poppins,n.o. v centre mesta Trnava. Venujeme sa deťom od 2-6rokov nie len zdravým ale aj s rôznym znevýhodnením. Najčastejšie k nám prídu deti s autizmom, apergerovým syndrómom, adhd, či iné. Vyškolené učiteľky sa im venujú pomocou Montessori pedagogiky.

Mohlo by sa
vám páčiť

POMÁHAME S ÚSMEVOM n.o.

Sme komunita rodičov a deti, ktoré prešli procesom transplantácie kostnej drene. Podporujeme rodiny pre zlepšenie kvality ich života. Vedieme osvetové a mimoškolské aktivity.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Sirénčata - detský spevácky zbor Starého Mesta

Detský spevácky zbor Sirénčatá vznikol v roku 2023 pri mestskej časti Bratislava-Staré Mesto s ambíciou podporiť formovanie nových generácií zborových spevákov.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt