Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: OZ priatelia sluchovo postihnutých detí

Informácie o spracovaní osobných údajov

OZ priatelia sluchovo postihnutých detí

Už 27 rokov podporujeme deti so sluch postihnutím a deti s poruchami reči rôzneho druhu. Hľadáme spôsoby zlepšiť ich reč, rozvíjať ich sluchové vnímanie a motoriku v každom smere.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

1819 Euro-BERG ELITE INGROUND S OCHRANNOU SIEŤOU DELUXE, www.hopsaj.sk

Pohybom k reči

Naše občianske združenie Priatelia sluchovo postihnutých detí chce podporiť deti a žiakov s narušenou komunikačnou schopnosťou a sluchovým postihnutím špeciálnej materskej a základnej škole internátnej v Prešove. Našim zámerom je poskytnúť deťom a žiakom s poruchami reči a sluchu zdokonalením motoriky rozbehnúť reč a ľahšiu socializáciu. Pohyb potrebuje každé dieťa, o to viac také, ktoré ma poruchu reči, či sluchu. S rozvojom hrubej a jemnej motoriky sa zlepšuje aj motorika svalstva úst, jazyka, mimika tváre a celková posturika celého tela. Pohyb ľudí spája a rovnako aj deti s rôznym druhom postihnutia. Prináša im radosť, uvoľnenie napätia a možnosť stať sa rovnocenným partnerom, stiera rozdiely a hlavne všetkých spája.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ Vanesskina cesta za zdravím

Organizácia vytvorená pre lepší život 10r. Zťp Vanessky ,ktorá mala 2 operácie hlavičky a ostala ležiaca,zviacerimi diagnózmi. Dmo ,kvadrupareza ,hypotonia ,epilepsia, hydrocefal

Dočítať sa viac

1 hlas

Bábky v nemocnici

Bábky v nemocnici .To je divadlo, ktoré sa snaží o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt