Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Pod krídlami anjelov

Informácie o spracovaní osobných údajov

Pod krídlami anjelov

OZ Pod krídlami anjelov je zamerané na pomoc ľuďom v ťažkých životných situáciách, chorým deťom, ľuďom bez domova, osamelým a týraným matkám s deťmi, sirotám a seniorom

34 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Nákup balíčka "prvej pomoci" pre osamelé a týrané ženy s deťmi

Pod krídlami anjelov - Podaj mi ruku

Dlhodobo pomáhame osamelým ženám, ktoré si svoje šťastie a šťastie svojich detí ťažko vybojovali. Odísť od tyrana, alebo z ťažkých životných podmienok niekam do neznáma, bez podpory rodiny, alebo priateľov, bez finančnej istoty je pre mnohé ženy veľmi ťažké a len malá časť žien dokáže odísť a začať nový život. Obávajú sa o svoju existenciu, o deti, boja sa psychického nátlaku, vyhražiek, veľa krát aj telesného násilia zo strany bývalého partnera. Podpora nášho OZ pre tieto matky nie je len v materiálnej pomoci-potraviny, drogéria, obuv, oblečenie, výbava pre bábätká, ale aj v pomoci praktickými radami, kde a na koho sa obrátiť. Dlhodobo spolupracujeme s krízovým centrom pre matky s deťmi, ktoré nám je v mnohých smeroch nápomocné. Keďže finančné prostriedky získavame organizovaním rôznych charitatívnych projektov, kde výťažok používame na rôzne formy pomoci, no časovo a organizačne sú veľmi náročné a tiež prijímateľov pomoci je veľmi veľa, boli by sme veľmi radi, ak by ste podporili naše OZ a pomohli nám naďalej pomáhať a uľahčiť silným no zraniteľným ženám začať nový život. Zo srdca ďakujeme.

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt