Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Adamova Akadémia o.z.

Informácie o spracovaní osobných údajov

Adamova Akadémia o.z.

Od roku 2018 organizujeme pre deti v 11 škôlkach a 6 základných školách loptové a pohybové tréningy, lebo nám nie je ľahostajné dnešné smerovanie detí.

3 hlasy

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

pomôcky pre loptové a pohybové hry

Celoročný pohyb pre deti s Adamovou Akadémiou

Tréneri Adamovej Akadémie so svojimi známymi loptovými a pohybovými hrami navštevujú deti v týždenných intervaloch v 11 materských a 6 základných školách v okrese Šaľa. Krok po kroku sa rozrastajú a jedinečne sa starajú o pohyb detí v tomto okrese. Výsledkom je viac ako 1500 zúčastnených detí na ich krúžkoch od založenia. Vďaka grantu by vedeli rozširiť svoje portfólio tréningov a táborov, kde by naraz v jednom čase vedeli pôsobiť vo viacerých MŠ alebo ZŠ. Takto by umne a adresne vedeli využiť nakúpené pomôcky, resp. by vedeli zabezpečiť ďalších dostupných kvalifikovaných trénerov. Najsilnejším argumentom pre podporený projekt je každoročne tých 300 a viac detí, ktoré sú vedené od svojich 3 rokov odbornosťou, precíznosťou a v neposlednom rade láskou a osobným prístupom pre kazdé jedno dieťa. Neexistuje nič krajšie, ako keď deti v takom útlom veku dokážu po pár týžďnoch tréningov driblovať, viesť loptu, zakončovať na bránu, ovládať bežeckú abecedu, základy gymnastiky a to všetko pod dohľadom kvalifikovaných trénerov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt