Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Daruj radosť deťom

Informácie o spracovaní osobných údajov

Daruj radosť deťom

Sme nezisková organizácia zameraná na poskytovanie sociálnej a humanitárnej pomoci s prázdninovým vyžitím pre deti z centier pre deti a rodinu a sociálne slabších rodín.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

NO, ktorá pomáha deťom z centier pre deti a rodinu a sociálne slabších rodín.

Daruj radosť deťom

Už 8 rokov organizujeme tábory pre deti z centier pre deti a rodinu z celého Slovenska. Prvý krát sme sa rozhodli zorganizovať tábor pri mori v Španielsku. Budeme mať 3 turnusy v Trenčíne a 2 chceme spraviť v Španielsku, od 14.6. - 24.6.2024 a od 21.8. - 31.8.2024, len je to nakladné na dopravu, ubytovanie, stravu a poistenie. Samotná doprava do Španielska a späť je 10 500,-€ s Vašou pomocou by sa podarilo znížiť náklady na tábor a tak by si centrá mohli dovoliť prihlásiť deti aj na prázdniny k moru. Deti budú radi keď im oznámime radostnú správu, že aj vďaka Vám môžu stráviť prázdniny mimo Slovenska. Ďakujeme

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt