Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: M Aerials Area

Informácie o spracovaní osobných údajov

M Aerials Area

Vzdušná akrobacia predstavuje akrobaciu a tanec vo vzduchu na šále. Učíme sa zaujímavé kombinácie, cvičenia v rotáciach a dych berúce padačky

0 hlasov

Zdielať projekt

Komunikačné kanály:

Použitie prostriedkov:

Kupa nových zariadení do noveho priestoru

M Aerials Area

Vzdušná akrobacia predstavuje akrobaciu a tanec vo vzduchu na šále. Stáva sa stále populárnejším cvičenim aj pre bežného človeka, pretože pri cvičení používame svaly celého tela, spevňujeme hlboký stabilizačný systém, nezaťažujeme chrbticu, práve naopak odstraňujeme strnulosť a vraciame jej pružnosť. Pomáha k vytvarovaniu postavy, zlepšuje držanie tela a ladnosť pohybu, pomáha odbúrať stres, učíme sa zaujímavé kombinácie, cvičenia v rotáciach a dych berúce padačky. Treningy su vhodne pre deti od 4 rokov a pre dospelych. „To najkrajšie na svete nie sú veci, ale chvíle, okamihy, nezachytiteľné sekundy.“

Mohlo by sa
vám páčiť

Časomiera a vybavenie pre hasičský šport

Peniaze z tohto projektu by sme chceli použiť na zakúpenie časomiery a vybavenia pre hasičský šport na zlepšenie tréningov a úrovne súťaží, ktoré usporadúvame.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Budúci reprezentanti

Dobrý deň, radi by sme Vás poprosili o podporu pre vodákov Športového klubu polície, oddielu vodného slalomu a zjazdu. Financie budú použité na športovú prípravu detí a mládeže.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt