Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Lepší Život pre Aničku o.z

Informácie o spracovaní osobných údajov

Lepší Život pre Aničku o.z

Lepší život pre Aničku bolo založené pre dievčatko Anička, ktoré má diagnózy Epilepsia , Autizmus a hypotònia dolných končatín

18 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Finančné pomôcky budú použité na rehabilitáciu

Malá Anička potrebuje rehabilitáciu v Adelli v Piešťanoch

Ahojte volám sa Anička mám 7 rokov a bývam v Letanovciach, mám ešte mladšiu sestru Viktóriu. Narodila som sa ako prvé novoročné dieťa 2017 v Poprade. Bola som ešte malé bábätko a začínala som spoznávať svet, mala som 19 mesiacov a dostala som prvý epileptický záchvat a začal sa rád vyšetrení. Napriek všetkému úsiliu mi lekári postupne diagnostikovali hypotonia dolných končatín, epilepsiu, detský autizmus s mentálny postihnutým, genetická mutácia dvoch génov, ktoré mi spôsobujú epileptické zachváty, vývinová porucha reči. Som veľká bojovníčka, po dlhých rehabilitáciach som začala chodiť, ale neprejdem veľa, lebo si musím sadnúť moje nôžky nevládzu. Preto musím mať stále kočiar pri sebe. Moji rodičia sa snažia, aby som čo najviac napredovala, a aby mi čo najviac uľahčili život a moja mladšia sestra je pre mňa vzorom, lebo ma motivuje, aby som napredovala. Rodičia by ešte chceli vyskúšať neurorehabilitaciu v Adelli v Piešťanoch, aby som mala lepšiu chôdzu a viac vydržala chodiť. Na koľko potrebujem 24 hodinovú opateru, tak moja mamka musí byť som mnou doma a poberá len opatrovateľský príspevok, celý rodinný príjem musí zabezpečiť môj otec. V dnešnej dobe je veľmi ťažké vyžiť z jedného príjmu a financovať rôzne terapie a rehabilitácie. Z tohto dôvodu mi moji rodičia založili občianske združenie Lepší život pre Aničku. Väčšinu terapií si hradime vďaka 2 % z daní alebo z vlastných zdrojov. Bohužiaľ, zdravotné poisťovne nám s financovanim vôbec nepomáhajú o to viac si vážime každého jedného z Vás, ktorý sa rozhodol podporiť Aničku z celého srdca Vám ďakujeme.

Mohlo by sa
vám páčiť

Bábky v nemocnici

Bábky v nemocnici .To je divadlo, ktoré sa snaží o uľahčenie pobytu detí v nemocniciach.

Dočítať sa viac

0 hlasov

OZ Podaj Pomoc

Zriadenie multifunkčného centra pre choré detičky, ktoré by v ňom okrem iného mohli hlavne rehabilitovať zadarmo. Podstatou je spojiť čo najviac ľudí, ktorý by pravidelne pomáhali.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt