Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Festival zdravia Čadca

Informácie o spracovaní osobných údajov

Festival zdravia Čadca

Hlavnou myšlienkou Festivalu zdravia Čadca je priniesť obyvateľom mesta Čadca a Kysúc množstvo hodnotných informácií z oblasti zdravia tela, ale aj mysle, komplexne a zaujímavo.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

prostriedky budú použité na programovú podporu podujatia

Festival zdravia Čadca

II. ročník Festivalu zdravia je krásne podujatie pre rodiny s deťmi, mladých či starších. Na všetkých návštevníkov čaká množstvo zaujímavostí z oblasti duševného zdravia, všeobecnej prevencie, ústneho zdravia, zdravého pohybu, a stravy a výživy. II. ročník Festivalu zdravia Čadca sa bude konať v sobotu 29. júna 2024. Hlavné piliere podujatia budú zasa o niečo prepracovanejšie a výživnejšie: Ústne zdravie Zdravý pohyb Duševné zdravie Strava a výživa Všeobecná prevencia Každý pilier dáva širokej verejnosti možnosť rozšíriť si vedomosti z danej oblasti, absolvovať vzdelávacie aktivity určené deťom aj dospelým, stretnúť odborníkov, lekárov, zabaviť sa a zároveň stráviť čas s rodinou a priateľmi. Celý deň sa budú diať inštruktáže správneho čistenia zúbkov, rôzne športové ukážky a aktivity od miestnych trénerov a organizácií, jedlo a občerstvenie, ranná jóga, hasičské ukážky, lekárske poradenstvo, kožná lekárka, aktivity pre deti, kreatívne dielničky, maľovanie na tvár, detské divadielko či skákací hrad. Čaká vás aj pohodová relax zóna, medár s jeho včielkami či miestne športové kluby. Na svoje si počas dňa príde naozaj každý. Podujatie aj všetky aktivity sú pre všetkých bezplatné. Festival zdravia Čadca začína 08:30 hod. rannou jógou a od 10:00 hod. sa pridáva kompletný celodenný program až do večera.

Mohlo by sa
vám páčiť

NIE RAKOVINE o.z.

Sme nezisková pacientska organizácia NIE RAKOVINE, ktorá obhajuje práva onkologických pacientov.

Dočítať sa viac

1 hlas

Arterapia pre mamy samoživiteľky a ich deti

Arterapia pre slovenské a ukrajinské mamy samoživiteľky a ich deti a pomocné profesie pod vedením ukrajinskej akademickej maliarky Tatiany Didenko.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt