Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: športuj aj na kolesách - BlueSky Butterflies

Informácie o spracovaní osobných údajov

športuj aj na kolesách - BlueSky Butterflies

Florbal na elektrických vozíkoch je pre rôzne postihnutia. Aj napriek tomu, že nedokážeš udržať hokejku v ruke, môžeš športovať na plný plyn. Máme hráčov, ale potrebujeme vozíky.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

elektrický vozík

športuj na plný plyn - BlueSky Butterflies

Florbal na elektrických vozíkoch je hra vhodná pre rôzne zdravotné postihnutia. Aj napriek tomu, že niekto nedokáže udržať hokejku v ruke, môže športovať na plný plyn vďaka upravenému elektrickému vozíku a pomôcke T-stick, ktorá loptičku posúva dopredu. Je to kolektívny aktívny šport, kde si všetci navzájom pomáhajú. Tento šport je veľmi náročný hlavne preto, že elektrické vozíky sú veľmi drahé, servis tiež. Každé euro by nášmu tímu pomohlo zlepšiť vozový park. Už tretiu sezónu sme aktívnymi členmi českej ligy. Keďže sme jediný tím na Slovensku, svoje schopnosti a motory si meriame s našimi českými spoluhráčmi. Vždy sa veľmi potešíme novým hráčom, ale žiaľ nie sme schopní im ponúknuť vhodné elektrické vozíky, na ktorých by mohli športovať.

Mohlo by sa
vám páčiť

M Aerials Area

Vzdušná akrobacia predstavuje akrobaciu a tanec vo vzduchu na šále. Učíme sa zaujímavé kombinácie, cvičenia v rotáciach a dych berúce padačky

Dočítať sa viac

0 hlasov

Časomiera a vybavenie pre hasičský šport

Peniaze z tohto projektu by sme chceli použiť na zakúpenie časomiery a vybavenia pre hasičský šport na zlepšenie tréningov a úrovne súťaží, ktoré usporadúvame.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt