Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: POMÁHAME S ÚSMEVOM n.o.

Informácie o spracovaní osobných údajov

POMÁHAME S ÚSMEVOM n.o.

Sme komunita rodičov a deti, ktoré prešli procesom transplantácie kostnej drene. Podporujeme rodiny pre zlepšenie kvality ich života. Vedieme osvetové a mimoškolské aktivity.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Tvorba komunity a osveta pacientov

Od detstva ku dospelosti

Vieme aké je to náročné pre detí v období puberty a dospievania zapojiť sa po dlhodobom náročnom liečení do kolektívov rovesníkov. Stretávajú sa s komplikáciami po psychickej a fyzickej stránke. Snažia sa ľahšie si uvedomovať vlastnú sebahodnotu. Preto našou snahou je motivácia k udržaniu kamarátskych vzťahov s inými transplanťákmi, vzájomná komunikácia a prekonanie bariér. Spolupracujeme s inými pomáhajúcimi organizáciami na Slovensku a v rámci Európy v oblasti detskej onkológie a transplantácie kostnej drene. Pre tvorivé osobností vytvárame podmienky pre rozvoj mäkkých zručností: komunikácia, kooperácia, kreativita, kritické myslenie. Vedieme osvetové aktivity zamerané na výchovu a rozvoj telesnej kultúry, zúčastňujeme sa a organizujeme mimoškolské vzdelávacie aktivity, rekondičný letný tábor, športové podujatia. Spájame ľudí z celého Slovenska. Ďakujeme s úsmevom všetkým podporovateľom našich aktivít

Mohlo by sa
vám páčiť

TeePee pre skautov

Z tohto projektu by sme chceli zakúpiť 2 indiánske stany TeePee s príslušenstvom.

Dočítať sa viac

1 hlas

Oz motylie kridla

Vladko je ako 1 na Slovensku a Česku s genetickou mutaciou 15q13.3 plus kvadruperoza s hiperkinezou a iné diagnózy...napriek tomu je to veľký bojovník ktorý dáva zo seba maximum

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt