Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Pomoc psíkom a mačkám na východnom Slovensku

Informácie o spracovaní osobných údajov

Pomoc psíkom a mačkám na východnom Slovensku

Vďaka tomuto projektu zabezpečíme starostlivosť túlavým, opusteným a týraným zvieratám na východnom Slovensku.

1 hlas

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Ošetrenie a kastrácie a umiestnenie túlavých zvierat.

Pomôžme opusteným

Vďaka tomuto projektu by sme vedeli zabezpečiť , základné ošetrenie opusteným, týraným a túlavým zvieratám na východnom Slovensku. Väčšina našich zvierat pochádza z katastrofálnych podmienok osád východného Slovenska. Často zranené a zúbožené nie len na tele ale aj na duši. Sú to zvieratá nikoho. nikomu nepatria, nikto im nezaplatí ošetrenie. Našim cieľom je eliminovať utrpenie zvierat v osadách. Kde je potrebné dostať ich z osád, nájsť im nové domovy. Chápeme, že nie všetky zvieratká vieme zobrať umiestniť, preto sa snažíme aspoň a zvýšenie kvality života zvierat v osadách očkovaním, čipovaním, hlavne kastračnými akciami a dodávaním krmiva do osád. Toto všetko je nesmierne finančne náročné náročné a my by sme veľmi radi podali dobro ďalej aj zvieratkám. Ničím sa neprevinili, ale trpia. Grantová suma by nám pomohla zastrešiť ďalšie desiatky zvierat v núdzi. Získať financie pre zvieratká v dobe keď aj kopec ľudí potrebujem pomoc, je nesmierne ťažké. No my sa nevzdáme a vždy budeme za nemé tváre bojovať. Skrotili sme si ich, sme za nich zodpovední. Pomôžte nám podať im pomocnú ruku a aspoň čiastočne zmazať krivdy ktoré na nich ľudia napáchali. Je čas vstúpiť do 21. storočia v ktorom si aj zvieratá zaslúžia úctu.

Mohlo by sa
vám páčiť

OZ Labky zo Záhoria

Projekt je zameraný na záchranu a pomoc týraných, opustených psíkov a mačičiek, poskytnutie zdravotnej starostlivosti, jedla, socializácie a nájdenie im nového a stáleho domova.

Dočítať sa viac

8 hlasov

OZ PATROLA - Chlpáči

Už roky pomáhame týraným a opusteným psíkom... A chceme pomáhať ešte viac! Pomôžete, prosím, množstvu psíkov, ktorí čakajú na teplý peliešok, plné bruško a pohladenie?

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt