Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Pomoc pre pacientov Mobilného hospicu v Bytči

Informácie o spracovaní osobných údajov

Pomoc pre pacientov Mobilného hospicu v Bytči

V priebehu roka nášho fungovania sme pomohli dôstojne a bez bolesti odprevadiť cez 60 pacientov zväčša v pokročilých štádiách ochorení. Všetkým veľmi pekne ďakujeme za podporu.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Kúpa ojazdeného motorového vozidla, kúpa kyslíkového oxygenerátora...

Pomoc pre pacientov Mobilného hospicu Matky Rózy v Bytči

Sme spoločnosť HOLUBICA - spájame a pomáhame, o.z., so sídlom v Bytči. Od 22.12.2022 sme rozhodnutím VÚC Žilina zriadili Mobilný hospic Matky Rózy. Služba, ktorú poskytujeme nie je na Slovensku veľmi rozšírená ale neskutočne potrebná, ľudia v pokročilých, zväčša už terminálnych štádiách ochorení nemusia svoje posledné chvíle prežívať v nemocniciach ale môžu ich prežiť doma, medzi svojimi najbližšími, dôstojne, v tichu a pokoji svojho domova. Naším hlavným poslaním je, aby človek odchádzal bez bolesti k čomu prispieva náš tím lekárov a sestier, ktoré doslova nezištne pomáhajú, kde ich potrebujú. Službu poskytujeme až do 60 km od nášho sídla. Doposiaľ sa stretávame iba s nekonečnou vďakou rodín, ktorým sme pomohli našou starostlivosťou o pacientov. Práca, ktorú robia naše lekárky a sestry je nesmierne psychicky a fyzicky náročná ale najmä finančne. Naše príjmy sú len z dobrovoľných príspevkov dobrých ľudí, prípadne 2% daní a úhrad zdravotných poisťovní, ktoré sú však len kvapkou v mori... Budeme vďační za každú podporu a zdieľanie.

Mohlo by sa
vám páčiť

Zbierka na pomoc ľuďom s PTSD

OZ Mier Ukrajine po úspešnej zbierke na odmínovacie zariadenie Božena 5 spustilo zbierku na pomoc ľuďom s psychickými poruchami vyvolanými vojnovými zážitkami

Dočítať sa viac

0 hlasov

OZ VAGUS

Prevádzkujeme najväčšie denné centrum pre ľudí bez domova na Slovensku, kde sa ľudia žijúci v chudobe môžu najesť, osprchovať, využiť služby ošetrovne a stráviť svoj deň v bezpečí.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt