Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Budúci reprezentanti

Informácie o spracovaní osobných údajov

Budúci reprezentanti

Dobrý deň, radi by sme Vás poprosili o podporu pre vodákov Športového klubu polície, oddielu vodného slalomu a zjazdu. Financie budú použité na športovú prípravu detí a mládeže.

0 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Financie budú použité na sústredenia a preteky v rámci Slovenska a Európy.

Budúci reprezentanti

Cieľom projektu je naďalej podporovať nadšenie detí a mládeže pre šport, čo je v dnešnej počítačovej dobe veľmi dôležité. Náš oddiel sa dlhodobo venuje podpore športovej činnosti. V našom klube vyrástli olympijský víťazi, majstri sveta a Európy a radi by sme nadviazali na tieto úspechy. Vďaka podpore vieme zabezpečiť prípravu a spolufinancovať sústredenia na divokej vode, kde športovci získavajú potrebné skúsenosti. Náklady sú veľmi vysoké, okrem dopravy, ubytovania je nutné uhradiť prenájom divokej vody, materiál a výstroj. Sústredenia sú na prírodných riekach v Rakúsku, alebo v Slovinsku a kanáloch s divokou vodou na Slovensku, v Poľsku, Českej republike a v Slovinsku. Financie budú investované do detí a mládeže a ich prípravy.

Mohlo by sa
vám páčiť

Časomiera a vybavenie pre hasičský šport

Peniaze z tohto projektu by sme chceli použiť na zakúpenie časomiery a vybavenia pre hasičský šport na zlepšenie tréningov a úrovne súťaží, ktoré usporadúvame.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Hra nám robí radosť

Futbalisti Mšk Novohrad Lučenec , ktorých je až 250 by potrebovali doplniť materiálne a tréningové pomôcky , aby mohli konkurovať ostatným tímom na Slovensku.

Dočítať sa viac

0 hlasov

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt