Hlasujte a pomôžte vyhrať Vášmu srdcu blízkemu projektu!

Hlasujem za: Charitatívne športové dni 2024

Informácie o spracovaní osobných údajov

Charitatívne športové dni 2024

Sme TEAM dobrovoľníkov. Venujeme sa charitatívnej činnosti a skrze vieru sa snažíme pomáhať iným. Šport je to, čo nás spája a práve cez neho chceme pomáhať.

1143 hlasov

Zdielať projekt

Použitie prostriedkov:

Náklady súvisiace s organizáciou charitatívnych športových dni pre rodinu po zemetrasení

Charitatívne športové dni pre rodinu Andrejčákovú

Našim cieľom je v tomto roku pomôcť rodine ANDREJČÁKOVEJ, ktorej boli spôsobené škody zemetrasením. Pripravujeme športový a kultúrny program, kde sa predstavia jednotlivé družstva a vystúpia viacerí interpreti. Program má za cieľ zapojiť čo najviac ľudí k pomoci. Ak vytvoríme väčšie spoločenstvo, vtedy naša pomoc bude mať väčší zmysel. Ďakujeme za podporu tejto myšlienky, a veríme že spoločne to zvládneme. Lebo DOBRO je to čo nás spája…❤️🙏

Zapojte sa aj vy s vašim projektom

Je jedno, či potrebujete zafinancovať kúpu invalidného vozíku, pomôcť kamarátovi po vážnom úraze alebo podať pomocnú ruku rodine, ktorej povodeň zobrala strechu nad hlavou. Sme tu pre všetkých, ktorí chcú pomáhať. Zo skúseností vieme, že keď je za kampaňou poctivá práca a veľké srdce, tak si to potenciálni darcovia všimnú.

V Dobročinných výzvach rozpoviete svoj príbeh, uvediete sumu, ktorú potrebujete získať a konkrétny plán, na čo peniaze využijete. Kampaň je vždy časovo ohraničená, ale u nás na ňu máte až tri mesiace.

Registrovať projekt